Mūsų verslą sudaro mūrinių ir medinių namų statyba, prekyba statybine ir baldine mediena. Esame sukapę nemažą patirtį abejose verslo kryptyse, kurios papildo viena kitą ir suteikia galimybę aptarnauti klientą platesne verslo pasiūla.

Statome, apdailiname, remontuojame, rekonstruojame ir techniškai prižiūrime įvairius individualios bei visuomeninės paskirties mūrinius ir medinius namus. Dažniausiai dirbame kompleksiškai, tačiau kliento pageidavimu, galime atlikti tik mums skirtą darbų dalį. Bendrovėje dirba įvairių profesijų statybininkai, bet reikalui esant, pajėgumus pasididiname panaudodami mūsų partnerių resursus. Visi bendrovės statyti namai pilnai atitinka statybos techninio reglamento reikalavimus, yra numatyti ilgam eksploatacijos laikui. Atliktiems darbams suteikiame garantijas numatytas Lietuvos Respublikos įstatymuose.

Prekyboje mediena vykdome įvairaus masto užsakymus, pagrindinę prekybos dalį sudaro pjautinės statybinės ir baldinės medienos importas iš Rusijos, pardavimai Lietuvoje ir eksportas į kitas Europos Sąjungos šalis bei Aziją.

Statybinės medienos pasiūla mūsų bendrovėje apima įvairių matmenų bei apdirbimo lygio lentas ir tašus, skirtus pastatų karkasų, sienų, perdangų bei stogų konstrukcijoms. Esame ypatingi tuo, kad tiekiame ne tik įprastų matmenų statybinę medieną, bet vykdome ir individualius užsakymus.

Baldinės medienos pasiūlą sudaro tinkamos tolesniam apdirbimui viengubo pjovimo ir apipjautos lentos.

Užsakytą medieną pristatome kliento nurodytu adresu, esame punktualūs, taikome abiems pusėms patogią, lanksčią apmokėjimo sistemą.
Mūsų bendrovės misija
Keldami darbuotojų kvalifikaciją, didindami patirtį, plėsdami pasiūlą, siekiame vis geresnio klientų aptarnavimo, įvairiapusio tobulėjimo ir nuolatinio augimo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkose. Esame socialiai atsakingi prieš mūsų darbuotojus, darbais didiname mūsų klientų ir partnerių pasitikėjimą mumis.
Mūsų bendrovės vizija
Ateityje matome save stipria, stabilia, grindžiančia veiklą aukščiausiais kokybės valdymo standartais statybos bei prekybos mediena bendrove ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.